Kategorie

Dostawy

  przedpłata,
czyli wpłata na konto apteki
płatność za pobraniem
kurier
wartość zamówienia poniżej 100zł
14,90 zł 17,90 zł
kurier
wartość zamówienia 100zł - 249,99zł
12,90 zł 15,90 zł
kurier
wartość zamówienia od 250zł
0 zł 3,00 zł
odbiór osobisty w aptece
kwota poniżej 100zł
2,90 zł -
odbiór osobisty w aptece
kwota powyżej 100zł
0 zł -

* Przesyłka o wadze powyżej 30kg- koszt będzie skalkulowany indywidualnie- w takiej sytuacji skontaktuje się z Państwem pracownik apteki.


Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Kupujący dokonuje wyboru rodzaju dostawy podczas składania zamówienia. Koszt dostarczenia przesyłki ponosi kupujący. Koszty dostawy podajemy w tabelce powyżej. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania zamówienia.

Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub kupujący odbiera uprzednio opłacone zamówienie osobiście z apteki po otrzymaniu wiadomości z zaproszeniem po odbiór.

Dostawy odbywają sie w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Typowe godziny dostaw przesyłek kurierskich to 8-16 w dni robocze. Często doręczenia odbywają się przed południem, dlatego sugerujemy podanie adresu dostawy pod którym przebywają Państwo w tym czasie, np. do miejsca pracy (koniecznie z nazwą firmy).

Dostawa odbywa się na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Apteka nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem dostawy podanym przez Klienta.

TERMIN DOSTAWY = CZAS REALIZACJI (kompletowanie zamówienia 3-5dni) + CZAS TRANSPORTU

Czas transportu paczki przez firmę kurierską wynosi do osób prywatnych maksimum 5 dni roboczych (zazwyczaj 24-48 godzin), natomiast do firm: 1 dzień roboczy.

Apteka zobowiązuje się dostarczyć zamówiony przez Klienta towar w terminie nieprzekraczającym 30 dni od dnia przyjęcia zamówienia; względnie od momentu otrzymania przez aptekę od Klienta zapłaty za towar wraz z kosztami przesyłkami– w przypadku płatności z góry. Jednakże czas dostawy wynosi zazwyczaj od 5 do 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia względnie od momentu otrzymania przez nas zapłaty.

Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma.

Kupujący w momencie odbioru przesyłki ma możliwość bezpłatnie sprawdzić stan przesyłki. W przypadku, gdy opakowanie nosi ślady uszkodzenia lub otwarcia zalecamy nie przyjmować przesyłki lub w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody. Ułatwi to aptece rozpatrzenie reklamacji związanej z ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.